Tu jesteś: Topliving.pl | Gwiazdy, związki, lifestyle » Zdrowy styl życia » Rozjaśniamy uśmiech: niezawodny sposób na wybielenie zębów

Rozjaśniamy uśmiech: niezawodny sposób na wybielenie zębów

Rozjaśniamy uśmiech: niezawodny sposób na wybielenie zębów

Uśmiech może być naszym sprzymierzeńcem – pod warunkiem, że nie wstydzimy się pokazać zębów. Co zrobić z nieestetycznym osadem nazębnym?

Można z nim walczyć na wiele różnych sposobów. Ci, którzy nie narzekają na brak pieniędzy, korzystają z profesjonalnej pomocy specjalistów. Inni zdani są na niezliczone domowe sposoby radzenia sobie z przebarwieniami. Duże znaczenie mają też nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz mieć zdrowe i białe zęby, pij kawę z umiarem, nie przesadzaj z czekoladą i rzuć palenie. Oprócz tego jedz truskawki, ananasy, ogórki i kalafior. Niektóre warzywa i owoce oczyszczają zęby z osadu. Ale nawet jeśli zastosujesz się do wszystkich wymienionych tu zaleceń, uzyskany efekt nie będzie tak widoczny, jak po użyciu proszku Coco White Mint.

 

Wybielanie zębów z Coco White Mint

Nie wystarczy wprowadzić do swojego jadłospisu restrykcyjnych ograniczeń, aby móc cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. Niezbędne jest również stosowanie specjalnego środka wybielającego. Należy z tym jednak uważać! Unikaj preparatów nafaszerowanych chemią – są szkodliwe, mimo że w dość krótkim czasie rzeczywiście zmieniają kolor zębów. Nie ma sensu ich używać, skoro dostępne są w sprzedaży produkty powstałe na bazie naturalnych składników, takie właśnie jak Coco White Mint. Jak działa ten specyfik?

Proszek Coco White Mint to aktywny węgiel coco. Działa w ten sposób, że podczas szczotkowania zębów łączy się z cząsteczkami osadu i wypłukuje go z ust. Jest przy tym całkowicie nieszkodliwy. Ne tylko wybiela skutecznie zęby, ale również usuwa z jamy ustnej toksyny, zapobiega stanom zapalnym i infekcjom dziąseł, zapewnia optymalny poziom pH w ustach, niszczy płytkę nazębną, wzmacnia szkliwo i działa antybakteryjnie. Miętowa nuta zawarta w proszku odświeża oddech i poprawia smak.

 

Z Coco White Mint wybielanie zębów w domu może być łatwe i przyjemne. Jeśli szukasz środka wybielającego, który łączy w sobie skuteczność z dodatnim wpływem na zdrowie jamy ustnej, nie znajdziesz lepszego produktu. 60 g tego niezwykłego specyfiku wystarcza na ponad 4 miesiące, co daje ok. 220 szczotkowań. Sprawdź sam/a jego działanie: https://starsmile.pl/produkt/coco-white-mint-aktywny-wegiel/.

 


Tagi: coco white mint wybielanie zębów wybielanie zębów w domu

comments powered by Disqus