Tu jesteś: Topliving.pl | Gwiazdy, związki, lifestyle » Rozrywka » Royal Christmas Gala - gala świąteczna, jakiej w Polsce jeszcze nie było?

Royal Christmas Gala - gala świąteczna, jakiej w Polsce jeszcze nie było?

Royal Christmas Gala - gala świąteczna, jakiej w Polsce jeszcze nie było?

W ramach koncertu Royal Christmas Gala, który odbędzie się 17 grudnia 2017 r. w łódzkiej Atlas Arenie, wystąpi znana wszystkim gwiazda o niesamowitym głosie – Sarah Brightman. Wraz z nią wystąpią inni wykonawcy. Podziwiać będziemy mogli również chór Gregorian. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce.

Gwiazda wieczoru Royal Christmas Gala

Zdecydowanie największą gwiazdą podczas tegorocznej gali świątecznej będzie Sarah Brightman. Urodziła się ona 14 sierpnia 1960 roku w Berkhamsted. Już od najmłodszych lat brała lekcje baletu. Będąc nastolatką, spróbowała swoich tanecznych sił podczas eliminacji do londyńskiego Royal Ballet. Niestety jej aplikacja została odrzucona. Kiedy Sarah miała 11 lat, dostała się do Arts Education School. To szkoła specjalizująca się w uczeniu przyszłych artystów do wykonywania przedstawień. W wieku 12 lat Sarah uczestniczyła po raz pierwszy w życiu w musicalach West End oraz I and Albert. Mając zaledwie kilkanaście lat, występowała w programie telewizyjnym Pan’s People. Ale jej kariera rozpoczęła się tak naprawdę dopiero w 1981 roku, kiedy to wzięła udział w spektaklu Koty. Następnie wystąpiła w Requiem autorstwa Lloyda Webbera. Jednak to rola Christine  Daae Upiór w Operze przyniosła jej niesamowitą popularność.

Niesamowity głos tej wykonawczyni będziemy mogli usłyszeć na żywo podczas gali świątecznej Royal Christmas Gala, która odbędzie się 17 grudnia 2017 roku.

Artystce towarzyszyć będzie niemiecki chór Gregorian, który powstał z inicjatywy producenta muzycznego Franka Petersona. Zespół ten rozpoznawany jest na całym świecie. Znany jest między innymi z wykonania coverów hitów takich zespołów jak U2, Metallica, Deep Purple, Led Zeppelin, Dire Straits oraz wielu innych.

 

Royal Christmas Gala w Polsce

Gala świąteczna, która odbędzie się 17 grudnia 2017 roku w Atlas Arenie w Łodzi, będzie wydarzeniem, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak Sarah Brightman, chór Gregorian, The Royal Symphony Orchestra oraz wiele innych. Artyści zaśpiewają nam największe świąteczne hity oraz swoje autorskie przeboje. Royal Christmas Gala to niesamowite bożonarodzeniowe widowisko połączone ze świetnymi efektami specjalnymi. 17 grudnia będzie z pewnością niezapomnianym dniem dla wszystkich widzów.

 

Podsumowanie

Royal Christmas Gala z pewnością jest wydarzeniem, na którym po prostu trzeba być. Podczas świątecznej gali, która odbędzie się w Łodzi, wystąpią najbardziej znani wykonawcy z całego świata. Zaserwują nam dawkę najlepszych utworów świątecznych wraz ze swoimi autorskimi hitami. To okazja, by na żywo usłyszeć cudowny głos Sarah Brightman w akompaniamencie chóru gregoriańskiego Gregorian.

Royal Christmas Gala odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie już 17 grudnia 2017 roku. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie, które po raz pierwszy zawita do Polski, można nabyć na tej stronie: http://www.alebilet.pl/bilety/royal_christmas_gala


Tagi: koncerty w polsce gala świąteczna royal christmas gala

comments powered by Disqus