Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/healthra/public_html/topliving.pl/libraries/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 458
Oryginalne prezenty na 30-te urodziny

Tu jesteś: Topliving.pl | Gwiazdy, związki, lifestyle » Rozrywka » Oryginalne prezenty na 30-te urodziny

Oryginalne prezenty na 30-te urodziny

Oryginalne prezenty na 30-te urodziny

Niektórzy zamartwiają się faktem, że za chwilę w ich życiu pojawi się trójka z przodu. Niepotrzebnie, ponieważ prawdziwe życie zaczyna się po 30-tce. Niemniej są to okrągłe urodziny i warto podarować solenizantowi coś niezwykłego.

Skok spadochronowy

Okrągła rocznica urodzin zobowiązuje do podsumowania dotychczasowego życia. Najlepiej przypieczętować to czymś szalonym i odważnym, np. skokiem ze spadochronu. To doskonały prezent, jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, a solenizant nie boi się wysokości. Na szczęście nie ma się czego obawiać, bo skok odbywa się w obecności profesjonalnego instruktora, który nie pozwoli, aby wydarzyło się coś złego. Podsumowaniem tego wyczynu będzie pamiątkowe nagranie wideo  i zdjęcia z kamery go pro.

 

Wizyta w Escape Room

A może lepiej odejść od standardowych imprez i spędzić urodziny w sposób kreatywny? Dobrym pomysłem będzie Escape Room. Zamknięta grupa znajomych w czterech ścianach będzie zmuszona do współpracy podczas rozwiązywania skomplikowanych, logicznych zagadek. Jeśli solenizant jest miłośnikiem tego typu zabaw, to na pewno ucieszy się z takiej niespodzianki.

 

Kurs barmański

Warto po trzydziestu latach nauczyć się czegoś nowego albo uzupełnić swoją wiedzę. Podarunek w postaci licencjonowanego kursu barmana spełni marzenia miłośników drinków i innych alkoholi. Kurs przynosi wymierne korzyści, można go odbyć zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Składa się z wielu części tematycznych, podzielonych ze względu na rodzaje alkoholu. Uczestnik zapozna się z historią alkoholi oraz sposobami miksowania ich. Wiedza ta okaże się bezcenna, ponieważ kurs poprowadzą najlepsi barmani.

 

Flying Axe

To propozycja skierowana w szczególności do osób, które zbyt często się denerwują albo codziennie zmagają się ze stresem i potrzebują sposobu na odreagowanie. Zabawa polega na rzucaniu siekierą w taki sposób, aby trafić w tarczę, która jest oznaczona różnymi kolorami. Jest to zabawa grupowa, a więc solenizant może zabrać ze sobą przyjaciół. Przeżycie takiej atrakcji pozwoli wrócić do domu spokojnym i gotowym na luźne podejście do codziennych obowiązków.

 

Ludzie różnią się między sobą, jednak powyższe propozycje są dobrane w taki sposób, aby każdy odnalazł w nich cząstkę siebie. Dobry prezent powinien być pomysłowy i oryginalny. Takie cieszą najbardziej, bo dają do zrozumienia solenizantowi, że ktoś się wysilił. Więcej wyjątkowych i szalonych prezentów można znaleźć na https://www.superprezenty.pl/prezenty-na-urodziny/prezenty-na-30-urodziny.


Tagi:

comments powered by Disqus