Tu jesteś: Topliving.pl | Gwiazdy, związki, lifestyle » Związki » Nie wiesz, co kupić komuś w prezencie? Sprawdź najbardziej nietypowe pomysły!

Nie wiesz, co kupić komuś w prezencie? Sprawdź najbardziej nietypowe pomysły!

Nie wiesz, co kupić komuś w prezencie? Sprawdź najbardziej nietypowe pomysły!

Kupienie prezentu to czasem nie lada wyzwanie. Nie wiesz, co kupić komuś w prezencie? Skończyły Ci się pomysły? Sprawdź najbardziej nietypowe pomysły na prezent i już nigdy nie miej problemu z doborem podarunku!

Nie dawaj czekoladek w prezencie

Typowym pomysłem jest tabliczka czekolady lub pudełko dobrych pralin.  Wychodzi się z założenia, że nic nie ucieszy bardziej niż dawka słodkiej przyjemności. Często myśląc nad prezentem, zastanawiamy się również nad kupnem kosmetyków czy kwiatów. Pora z tym skończyć. Zamiast tabliczki czekolady podaruj bon na warsztaty z robienia słodyczy. Każdy miłośnik łakoci z chęcią dowie się, jak powstają jego ulubione przekąski. Pozwól mu zasmakować własnych wyrobów. Dobrą alternatywą są także warsztaty robienia mydła. Nic tak nie cieszy jak kąpiel z własnoręcznie wykonanym kosmetykiem!

 

Podaruj dawkę emocji

„W życiu piękne są tylko chwile”. Dlatego nie ma lepszego prezentu niż podarowanie pakietu przeżyć. Wspomnienia to prezent, który nigdy się nie przedawni i z pewnością nie trafi na dno szuflady z niepotrzebnymi drobiazgami.  Propozycji na bon podarunkowy w prezencie jest wiele - od bonu na skok ze spadochronem po spływ kajakowy. Dopasuj aktywność do osoby obdarowywanej. Może jest ostatnio zestresowana? Wtedy dobrym wyborem będzie pobyt na strzelnicy- niech wyładuje swoje emocje.

 

Bon na odpoczynek od  rzeczywistości

Mogłoby się wydawać, że całkowite oderwanie się od rzeczywistości byłoby dla niektórych idealnym prezentem. To możliwe! Podaruj swojej drugiej połówce bon na wirtualną rzeczywistość. Taki prezent spodoba się z pewnością miłośnikom gier komputerowych.

Możliwość wczucia się w niecodzienną rolę zapewnia także wyjście do escape roomu. Przed wejściem do pokoju zagadek mistrz gry przyzna każdemu jakąś misję.

 

Podaruj w prezencie nowe umiejętności

Warto podarować komuś bon na nabieranie nowych umiejętności. Pomyśl, czego obdarowywana osoba chciałaby się nauczyć, co się jej przyda bądź czego nie potrafi, a chciałaby spróbować. Dobrym pomysłem jest kurs tańca. Ta umiejętność przyda się zarówno na rodzinnych imprezach, jak i w klubie. Dodatkowo taniec relaksuje i daje możliwość zawarcia wielu nowych znajomości. Równie trafiona może okazać się nauka nurkowania czy prowadzenia jachtu.

Nie męcz się nigdy więcej z kupowaniem prezentów. Postaw na obdarowywanie przeżyciami. Posłużą Ci do tego bony podarunkowe, które dają szereg możliwości.


Tagi: prezent pomysł na prezent

comments powered by Disqus