Tu jesteś: Topliving.pl | Gwiazdy, związki, lifestyle » Związki » Biżuteria artystyczna jako świetny pomysł na prezent na Dzień Kobiet

Biżuteria artystyczna jako świetny pomysł na prezent na Dzień Kobiet

Biżuteria artystyczna jako świetny pomysł na prezent na Dzień Kobiet

Biżuteria to w większości przypadków trafiony i dobry pomysł na prezent na Dzień Kobiet. Dla pań, które lubią się wyróżniać, proponujemy biżuterię artystyczną. Czy to rzeczywiście dobry pomysł na prezent? Przekonajcie się sami.

Bransoletki

Obecnie bransoletki handmade przeżywają prawdziwe oblężenie. Nie ma się co temu dziwić – stylowe kobiety odpuściły sobie kupowanie sieciówkowych świecidełek, które po paru razach tracą swój błysk i szarzeją. Teraz stawia się na klimatyczną biżuterię. Brzmi to trochę abstrakcyjnie, ale jeśli przyjrzeć się tym wszystkim kolorowym kamyczkom, wymyślnym wiązaniom i zagięciom, a także jeśli zwrócić uwagę na jakość materiałów, z jakich są one wykonane - pojęcie to stanie się jaśniejsze.

 

Zegarki

Zegarkowy trend utrzymuje się już od kilku sezonów. Przeszliśmy od minimalizmu, przez wielkie, błyszczące tarcze, aż do… wyjątkowości. Teraz udany prezent na Dzień Kobiet to taki, który będzie inny od wszystkich. Mamy więc do wyboru małe i duże tarcze, pojedyncze paski bądź bransoletki w różnej ilości, zegarki cyfrowe, tarczowe… wybór jest ogromny, wszystko zależy jedynie od gustu danej osoby. Wśród zegarków handmade każdy znajdzie coś dla siebie – nie kategoryzujmy ich tylko jako ozdób dla artystycznych dusz i wolnych ptaków.

 

Broszki

Broszki to ciekawa opcja dla tych, którym przestała wystarczać tradycyjna biżuteria. Kobiety, którym przeszkadzają naszyjniki, pierścionki czy bransoletki - na pewno zainteresują się tak funkcjonalnym i pięknym gadżetem, jakim jest broszka. Idealnie nadaje się do ożywienia torebki z poprzedniego sezonu bądź żakietu, który już od dawna nie przyciąga niczyjej uwagi. Możemy potraktować ją jak spinkę, która przytrzyma nasz szal w odpowiednim miejscu i doda nam szyku i elegancji.

 

Kolczyki

Nie wszystkie kobiety mają przekłute uszy. To pierwszy aspekt, na jaki powinno się zwrócić uwagę, jeśli zastanawiacie się nad zakupem kolczyków. Jeśli jesteście pewni, że kobieta, którą chcecie obdarować, ma przekłute uszy, możecie zabrać się do poszukiwań. W tym rodzaju biżuterii świetne jest to, że możemy wybrać coś, co będzie odpowiednie i dla dorosłej kobiety, i dla dziewczynki. Te starsze na pewno się ucieszą, a w przypadku młodszych istnieje większe prawdopodobieństwo, że nie zniszczą prezentu podczas pierwszej lepszej zabawy. Mamy wiele wzorów do wyboru – zaczynając od modelinowych ciasteczek i bohaterów bajek, a kończąc na stylowych, finezyjnie zaprojektowanych kołach.

 

Naszyjniki

Naszyjnik to ta część biżuterii, która najbardziej rzuca się w oczy. Zadbaj więc o to, aby Twoja dziewczyna miała wystarczająco dużo naszyjników. Długi łańcuszek pięknie wyeksponuje krój nowej bluzki, a coś na szyję zdecydowanie ją wysmukli i wydłuży. Jeśli obdarowywana przez Was osoba nie boi się nieoczywistych rozwiązań, polecam przejrzeć ofertę łańcuszków z kamieniami i kryształami. Niektórych z nich nie powstydziłaby się nawet Rose z „Titanica”.

Biżuteria na Dzień Kobiet to świetny pomysł na prezent. Sprawdź!


Tagi: prezent na dzień kobiet biżuteria na prezent

comments powered by Disqus